Kawah Producent Kotłów C.O.

KOTŁY GRZEWCZE C.O.

Image not available
Image not available

PELLET, EKOGROSZEK, 5 KLASA

Firma Kawah to renomowany producent kotłów C.O. najwyższej jakości. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kotłów automatycznych z podajnikiem na ekogroszek oraz biomasę (pellet). Aby spełnić Państwa oczekiwania i wymagania z pełną starannością i dokładnością wykonujemy nasze kotły.

Produkowany przez Nas model kotła KAWAH KDC BIO PELL jest zdobywcą nagrody za najlepszy produkt na "TARGACH DOM i OGRÓD", które odbyły się w Kielcach w 2016 roku, natomiast kocioł KAWAH BIO PELL CLOVER został wyróżniony tą samą nagrodą w roku 2017.

PELLET - EKOGROSZEK 5 KLASA

Kawah Producent Kotłów C.O.

Kotły 5 klasa o mocy od 15 do 30 kW

Kotły 5 klasa od 15 do 30 kW

Kawah

Firma Kawah to producent kotłów C.O. Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze. W naszej ofercie znajdują się między innymi kotły na paliwa stałe jak węgiel, drewno, biomasa oraz z podajnikiem na pellet i na ekogroszek.

Do produkcji kotłów C.O. KAWAH wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane i atestowane materiały. Obudowy i poszczególne elementy wytwarzanych kotłów C.O. konstruowane są przy wykorzystaniu najnowszych technik CAD pozwalających na produkowanie niezwykle nowoczesnych i estetycznych kotłów wysokiej jakości.

Materiały stosowane do produkcji naszych kotłów są zawsze wysokiej jakości. Pozwala to na zapewnienie użytkownikom wieloletniej gwarancji. Od początku swojej działalności firma Kawah stawia przede wszystkim na wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo oferowanych przez siebie produktów. Na tle wielu firm funkcjonujących w podobnym sektorze wyróżnia nas zdecydowanie profesjonalizm w działaniu.

W naszym wykonaniu to m.in. konkurencyjne ceny, obsługa serwisowa, fachowe doradztwo, terminowość dostaw a także nasze własne doświadczenie. Naszym celem jest 100-procentowa satysfakcja naszych Klientów. Dlatego do naszej oferty handlowej zawsze starannie wybieramy wyłącznie nowoczesne, doskonałej jakości produkty renomowanych sprawdzonych producentów.

Facebook

INFOLINIA KAWAH tel. +48 512 374 149 | Czynna w godzinach 8:00-16:00