Kawah Producent Kotłów C.O.

KOTŁY GRZEWCZE C.O.

Image not available
Image not available

PELLET, EKOGROSZEK, 5 KLASA

Firma Kawah to renomowany producent kotłów C.O. najwyższej jakości. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kotłów automatycznych z podajnikiem na ekogroszek oraz biomasę (pellet). Aby spełnić Państwa oczekiwania i wymagania z pełną starannością i dokładnością wykonujemy nasze kotły.

Produkowany przez Nas model kotła KAWAH KDC BIO PELL jest zdobywcą nagrody za najlepszy produkt na "TARGACH DOM i OGRÓD", które odbyły się w Kielcach w 2016 roku, natomiast kocioł KAWAH BIO PELL CLOVER został wyróżniony tą samą nagrodą w roku 2017.

PELLET - EKOGROSZEK 5 KLASA

Kawah Producent Kotłów C.O.

Kotły 5 klasa o mocy od 15 do 30 kW

Kotły 5 klasa od 15 do 30 kW

Serwis

KAWAH SERWIS

Profesjonalne wsparcie - Kotły Grzewcze C.O.

KDC ECO SERWIS

Zadaniem kotła C.O. zaopatrzonego w czynnik grzewczy jest zapewnienie nam ciepła. Sprzęt ten, jak każde urządzenie może niestety ulec awarii. Nasza firma, która od wielu już lat funkcjonuje na rynku, jako autoryzowany producent kotłów grzewczych C.O. świadczy profesjonalne usługi z zakresu naprawy swoich urządzeń grzewczych.
Charakteryzuje nas profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz krótkie terminy naprawy uszkodzonych urządzeń.

W swojej ofercie serwisowej kotłów KAWAH oferujemy:

  • przegląd kotła,
  • wymiana zużywających część kotła,
  • fachowe doradztwo techniczne,
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,

Na czym polega serwis kotła?

W trakcie sezonu grzewczego w kotłach na paliwa stałe osadzają się pyły, popioły i sadze.
Czujniki spalin, sondy lambda, czujniki poziomu, zapalarka, uszczelki, dmuchawy, silniki, motoreduktory itp działają prawidłowo pod warunkiem, że są czyste, pozbawione pyłów, spieków i nagarów.

Zadaniem serwisanta jest wyczyszczenie, zakonserwowanie i sprawdzenie każdego elementu tak aby przygotować kocioł i wyeliminować ryzyko awarii w następnym sezonie grzewczym. Kocioł i palnik jest w tym celu rozbierany, czyszczony i skrupulatnie analizowany.
Przegląd trwa około 2 godzin. Jest to idealny moment, aby porozmawiać z naszym serwisantem o optymalizacji spalania, czy o regulacji temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Możesz się dowiedzieć, czy jest np możliwość wymiany oprogramowania na nowsze, oraz gdzie można kupić w dobrej cenie właściwe paliwo z gwarancją jakości.
Serwis pogwarancyjny jest płatny. Na koszt usługi składają się koszty dojazdu, robocizna i ewentualne koszty części zamiennych.

Dlaczego warto wykonać serwis kotła?

  • Serwis kotła znacząco redukuje ryzyko wystąpienia kolejnej awarii w sezonie grzewczym.
  • Koszt drobnego serwisu jest niższy niż koszt większych awarii.
  • Przerwa w dostawie ciepła związana z drobnym serwisem jest krótsza niż przerwa wynikająca z poważnej awarii.

Kiedy  wykonać serwis kotła?

Najlepszym momentem na wykonanie przeglądu kotła jest wiosna lub lato. Kocioł można swobodnie wyłączyć na kilka godzin i porządnie sprawdzić, wyczyścić i zoptymalizować. Można uzgodnić bardzo dogodny termin wizyty naszego serwisanta.

 

Facebook

INFOLINIA KAWAH tel. +48 512 374 149 | Czynna w godzinach 8:00-16:00