Kawah Producent Kotłów C.O.

KOTŁY GRZEWCZE C.O.

Image not available
Image not available

PELLET, EKOGROSZEK, 5 KLASA

Firma Kawah to renomowany producent kotłów C.O. najwyższej jakości. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kotłów automatycznych z podajnikiem na ekogroszek oraz biomasę (pellet). Aby spełnić Państwa oczekiwania i wymagania z pełną starannością i dokładnością wykonujemy nasze kotły.

Produkowany przez Nas model kotła KAWAH KDC BIO PELL jest zdobywcą nagrody za najlepszy produkt na "TARGACH DOM i OGRÓD", które odbyły się w Kielcach w 2016 roku, natomiast kocioł KAWAH BIO PELL CLOVER został wyróżniony tą samą nagrodą w roku 2017.

PELLET - EKOGROSZEK 5 KLASA

Kawah Producent Kotłów C.O.

Kotły 5 klasa o mocy od 15 do 30 kW

Kotły 5 klasa od 15 do 30 kW

Producent ekologicznych kotłów na pellet i ekogroszek

O Nas

page2-img1

Firma Kawah to producent kotłów C.O.

Firma KAWACH to producent ekologicznych kotłów na pellet i ekogroszek spełniających najnowsze wymagania dotyczące efektywności energetycznej i ochrony środowiska. Nasze urządzenia są projektowane w taki sposób, by w maksymalnym stopniu łączyć ze sobą niskie koszty eksploatacji z dbaniem o czystość powietrza. Wytwarzane przez nas kotły ekologiczne w pełni wykorzystują energię skondensowaną w spalanym pellecie lub ekogroszku.

Producent kotłów 5 klasy z certyfikatem EcoDesign

Jesteśmy producentem kotłów 5 klasy z certyfikatem EcoDesign. Nasze urządzenia spełniają wymogi, które będą obowiązywać na terenie Unii Europejskiej od 2020 roku. Dzięki specjalnej konstrukcji nasze piece ekologiczne dbają o jakość powietrza, odzyskują energię ze spalin i oszczędzają opał.

Oferta

W ofercie firmy KAWAH znajdują się kotły automatyczne z podajnikiem na paliwa stałe takie jak pellet i ekogreoszek. U nas znajdą Państwo urządzenia wykonane z wielką dokładnością i starannością spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów:

Jako prężnie rozwijająca się Firma oferujemy wiele nowatorskich i kreatywnych rozwiązań, które z pewnością zostaną docenione po zakupie Naszych produktów.

W naszym wykonaniu są to m.in. konkurencyjne ceny, obsługa serwisowa, fachowe doradztwo, terminowość dostaw, a także Nasze własne doświadczenie.

Staramy się iść z postępem w związku z czym stale rozszerzamy swoją ofertę o nowe produkty, aby zaproponować Państwu kotły spełniające najnowsze wymagania stawiane przez wymogi rynku.

Produkty

1

Kocioł KDC BIO PELL CLOVER

Innowacyjny kocioł z palnikiem pelletowym, przystosowany do spalania pelletu. Kocioł montowany jest wraz z prostym w obsłudze sterownikiem firmy TECH, model ST-976.

2

Kocioł KDC CLOVER

Innowacyjny kocioł z palnikiem retortowym, przystosowany do spalania eko-groszku. Montowany wraz z prostym w obsłudze sterownikiem firmy PLUM, model R910.

3

Kocioł KDC K2 BIOPELL

Są to kotły automatyczne z podajnikiem przystosowane do spalania biomasy niedrzewnej. Kotły 5 klasy typu KDC K2 BIOPELL z podajnikiem pelletowym przeznaczone są do pracy w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych.

4

Kocioł KDC K2 EKO

Kotły na paliwo stałe z podajnikiem retortowym nowej generacji przystosowane do spalania ekogroszku z przeznaczeniem do pracy w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych.

5

Kocioł KDC BIOPELL CLOVER PLUS

Kotły tego typu są to kotły 5 klasy z uproszczonym zasobnikiem oraz podajnikiem pelletowym. Przeznaczone są do pracy w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych w domach jednorodzinnych, punktach usługowych i handlowych. Paliwem podstawowym KDC BIO PELL CLOVER PLUS jest pellet.

Oto co Nas wyróżnia

Realizujemy tylko technologicznie zaawansowane etapy produkcji

1

Niezawodność

Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze. W naszej ofercie posiadamy między innymi kotły na paliwa stałe jak węgiel, drewno, biomasa oraz z podajnikiem na pellet i ekogroszek. Do produkcji kotłów C.O. KAWAH wykorzystujemy wyłącznie atestowane materiały (certyfikowane). Obudowy i poszczególne elementy wytwarzanych kotłów C.O. konstruowane są przy wykorzystaniu technik CAD pozwalających na produkowanie nowoczesnych i estetycznych kotłów wysokiej jakości.

2

Solidność

Materiały stosowane do produkcji naszych kotłów są zawsze wysokiej jakości. Pozwala to na zapewnienie użytkownikom wieloletniej gwarancji. Od początku działalności firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo oferowanych przez siebie produktów. Na tle wielu firm funkcjonujących w podobnym sektorze wyróżnia nas zdecydowanie profesjonalizm w działaniu.

3

Zadowolenie

Dla nas najważniejsza jest 100-procentowa satysfakcja Klientów. W naszym wykonaniu to m.in. konkurencyjne ceny, obsługa serwisowa, fachowe doradztwo, terminowość dostaw, a także własne doświadczenie. Do oferty handlowej zawsze starannie wybieramy wyłącznie nowoczesne, doskonałej jakości produkty renomowanych sprawdzonych producentów.

4

Cięcie laserem

Nasze kotły, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i nowoczesnego parku maszynowego, cechują się ogromną wytrzymałością. Wycinanie elementów kotłów z blach za pomocą cięcia laserowego cechuje się dużą dokładnością, a gotowe elementy nie wymagają dalszej obróbki. Maksymalny wymiar obrabianych blach 3000 x 1500 mm, grubości do 20 mm.

5

Gięcie prasą krawędziową

Aby wyeliminować połączenia spawane, w miejscach trudno dostępnych, zastosowano operację gięcia. Wykorzystywane w tym celu prasy krawędziowe gwarantują wysoką dokładność gięcia. Grubość giętych elementów do 8 mm.

Certyfikat Rzetelności

Certyfikat Rzetelności

W 2016 roku zdobyliśmy Certyfikat Rzetelności dla Naszej Firmy. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentów potwierdzających rzetelność firmy.

Certyfikat przyznawany jest w ramach programu Rzetelna Firma i jest stale aktualizowaną informacją o solidności i wypłacalności firmy.

Daje on Naszym klientom pewność, że jesteśmy Firmą, która działa na przejrzystych zasadach. Ponadto wzbudza zaufanie oraz kreuje pozytywny odbiór wizerunku Naszej działalności.

Na stronie www.rzetelnafirma.pl można sprawdzić aktualność Certyfikatu oraz zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat Naszego przedsiębiorstwa.

Facebook

INFOLINIA KAWAH tel. +48 512 374 149 | Czynna w godzinach 8:00-16:00