Kawah Producent Kotłów C.O.

KOTŁY GRZEWCZE C.O.

Image not available
Image not available

PELLET, EKOGROSZEK, 5 KLASA

Firma Kawah to renomowany producent kotłów C.O. najwyższej jakości. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kotłów automatycznych z podajnikiem na ekogroszek oraz biomasę (pellet). Aby spełnić Państwa oczekiwania i wymagania z pełną starannością i dokładnością wykonujemy nasze kotły.

Produkowany przez Nas model kotła KAWAH KDC BIO PELL jest zdobywcą nagrody za najlepszy produkt na "TARGACH DOM i OGRÓD", które odbyły się w Kielcach w 2016 roku, natomiast kocioł KAWAH BIO PELL CLOVER został wyróżniony tą samą nagrodą w roku 2017.

PELLET - EKOGROSZEK 5 KLASA

Kawah Producent Kotłów C.O.

Kotły 5 klasa o mocy od 15 do 30 kW

Kotły 5 klasa od 15 do 30 kW

Informacje

 

Dowiedz się więcej o Firmie KAWAH

 

Kawah

 

Firma Kawah to producent kotłów C.O.

Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze. W naszej ofercie znajdują się między innymi kotły na paliwa stałe jak węgiel, drewno, biomasa oraz z podajnikiem na pellet i na ekogroszek.

Więcej ...

 

Zobacz ostatnią galerię

 

 

Nowości i wydarzenia

 

Targi “DOM i OGRÓD” 2015

  W dniach 10-12 kwietnia 2015 roku uczestniczyliśmy w XXII Ogólnopolskich Targach "DOM i OGRÓD". Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.   Galeria Targi “Dom i Ogród” 2015...

Czy opłaca się kupować kotły 5 klasy?

Od 1 lipca 2018 r.zaczął obowiązywać zakaz sprzedaży (wprowadzania do obrotu) kotłów o klasie emisji niższej niż 5. Data ta jest wymogiem wynikającym z Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z...

Facebook

INFOLINIA KAWAH tel. +48 512 374 149 | Czynna w godzinach 8:00-16:00