Kawah Producent Kotłów C.O.

KOTŁY GRZEWCZE C.O.

Image not available
Image not available

PELLET, EKOGROSZEK, 5 KLASA

Firma Kawah to renomowany producent kotłów C.O. najwyższej jakości. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kotłów automatycznych z podajnikiem na ekogroszek oraz biomasę (pellet). Aby spełnić Państwa oczekiwania i wymagania z pełną starannością i dokładnością wykonujemy nasze kotły.

Produkowany przez Nas model kotła KAWAH KDC BIO PELL jest zdobywcą nagrody za najlepszy produkt na "TARGACH DOM i OGRÓD", które odbyły się w Kielcach w 2016 roku, natomiast kocioł KAWAH BIO PELL CLOVER został wyróżniony tą samą nagrodą w roku 2017.

PELLET - EKOGROSZEK 5 KLASA

Kawah Producent Kotłów C.O.

Kotły 5 klasa o mocy od 15 do 30 kW

Kotły 5 klasa od 15 do 30 kW

Informacje o Firmie

Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze. W naszej ofercie znajdują się między innymi kotły na paliwa stałe jak węgiel, drewno, biomasa oraz z podajnikiem na pellet i na ekogroszek. Do produkcji kotłów C.O. KAWAH wykorzystujemy wyłącznie atestowane materiały (certyfikowane). Obudowy i poszczególne elementy wytwarzanych kotłów C.O. konstruowane są przy wykorzystaniu technik CAD pozwalających na produkowanie nowoczesnych i estetycznych kotłów wysokiej jakości.

Materiały stosowane do produkcji naszych kotłów są zawsze wysokiej jakości. Pozwala to na zapewnienie użytkownikom wieloletniej gwarancji . Od początku swojej działalności firma Kawah stawia przede wszystkim na wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo oferowanych przez siebie produktów. Na tle wielu firm funkcjonujących w podobnym sektorze wyróżnia nas zdecydowanie profesjonalizm w działaniu.

W naszym wykonaniu to m.in. konkurencyjne ceny, obsługa serwisowa, fachowe doradztwo, terminowość dostaw a także nasze własne doświadczenie. Naszym celem jest 100-procentowa satysfakcja naszych Klientów. Dlatego do naszej oferty handlowej zawsze starannie wybieramy wyłącznie nowoczesne, doskonałej jakości produkty renomowanych sprawdzonych producentów.

Facebook

INFOLINIA KAWAH tel. +48 512 374 149 | Czynna w godzinach 8:00-16:00