Kawah Producent Kotłów C.O.

KOTŁY GRZEWCZE C.O.

Image not available
Image not available

PELLET, EKOGROSZEK, 5 KLASA

Firma Kawah to renomowany producent kotłów C.O. najwyższej jakości. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kotłów automatycznych z podajnikiem na ekogroszek oraz biomasę (pellet). Aby spełnić Państwa oczekiwania i wymagania z pełną starannością i dokładnością wykonujemy nasze kotły.

Produkowany przez Nas model kotła KAWAH KDC BIO PELL jest zdobywcą nagrody za najlepszy produkt na "TARGACH DOM i OGRÓD", które odbyły się w Kielcach w 2016 roku, natomiast kocioł KAWAH BIO PELL CLOVER został wyróżniony tą samą nagrodą w roku 2017.

PELLET - EKOGROSZEK 5 KLASA

Kawah Producent Kotłów C.O.

Kotły 5 klasa o mocy od 15 do 30 kW

Kotły 5 klasa od 15 do 30 kW

Nowe kotły 5 klasy – KDC K2

Spieszymy Was poinformować, iż w naszej najnowszej ofercie znalazły się dwa nowe modele kotłów 5 klasy.

Kotły KDC K2 EKO i KDC K2 BIOPELL spełniają najnowsze normy ECODESIGN oraz szereg restrykcji związanych w wymogami ochrony środowiska. Projektując nasze kotły C.O. staramy się, aby w pełni wpisywały się one w obecne trendy i upodobania naszych klientów zarówno co do estetyki jak i jakości wykonania. Do ich produkcji używamy certyfikowanych i atestowanych materiałów najwyższej klasy. Stale podążamy za zmieniającymi się technologiami wprowadzając je właśnie w tego typu produktach.

Oba modele są to w pełni automatyczne kotły oferowane ze ślimakowym podajnikiem paliwa. Przystosowane są do spalania biomasy oraz ekogroszku.

Oba kotły dostępne są w tzw. programie: kotły na dotację lub kotły z dofinansowaniem.


Więcej informacji o poszczególnych modelach znajdziecie Państwo na poniższych stronach:

Kocioł KDC K2 BIOPELL

Kocioł KDC K2 EKO

Facebook

INFOLINIA KAWAH tel. +48 512 374 149 | Czynna w godzinach 8:00-16:00