Producent

Image not available
Image not available

Kotłów Grzewczych

Firma Kawah to renomowany producent kotłów C.O. najwyższej jakości. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji kotłów z podajnikiem na ekogroszek, miał, biomasa (pellet), z możliwością spalania także paliw stałych jak węgiel, drewno, oraz kotłów z podajnikiem na pellet.

Produkowany przez Nas model kotła KAWAH KDC BIO PELL jest zdobywcą nagrody za najlepszy produkt na "TARGACH DOM i OGRÓD", które odbyły się w Kielcach w 2016 roku.

Kotłów Grzewczch

O Nas

O Nas

 

page2-img1

Firma Kawah to producent kotłów C.O.

Działamy w branży produkcji grzejników i kotłów centralnego ogrzewania od 2014 roku. Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze. W naszej ofercie znajdują się m.in. kotły C.O. na paliwa stałe.

Oferta

 

W ofercie firmy Kawah znajdują się kotły na paliwa stałe jak węgiel, drewno, biomasa oraz z podajnikiem na pellet i na ekogroszek.

Gamę głównych produktów i stosowanych przez Nas podzespołów stanowią:

 

 

Jako prężnie rozwijająca się Firma oferujemy wiele nowatorskich i kreatywnych rozwiązań, które z pewnością zostaną docenione po zakupie Naszych produktów.

W naszym wykonaniu są to m.in. konkurencyjne ceny, obsługa serwisowa, fachowe doradztwo, terminowość dostaw, a także Nasze własne doświadczenie.

Staramy się iść z postępem w związku z czym stale rozszerzamy swoją ofertę o nowe produkty, aby zaproponować Państwu kotły spełniające najnowsze wymagania stawiane przez wymogi rynku.

Produkty

 

1

Kocioł KDC ECO

Posiada palnik na paliwo stałe z podajnikiem ślimakowym nowej generacji. Jest to rozwiązanie pozwalające na stosowanie szerokiej gamy paliw w postaci sypkiej i granulatu od 0-32mm.

2

Kocioł KDC ECO DUO

Posiadają palnik żeliwny na paliwo stałe z podajnikiem ślimakowym (żeliwnym) nowej generacji. Jest to najlepszy i najtrwalszy palnik na rynku, Polskiego producenta firmy Ekoenergia.

3

Kocioł KDC BIO PELL

Kocioł automatyczny, który jest przystosowany do spalania biomasy w postaci pelletu. Na wyposażeniu kotła znajduje się dodatkowe palenisko rusztowe, które umożliwia okresowe spalanie drewna.

4

Kocioł KDC BIO PELL CLOVER

Innowacyjny kocioł z palnikiem retortowym, przystosowany do spalania eko-groszku. Montowany wraz z prostym w obsłudze sterownikiem pokojowym firmy PLUM ECOMAX 910R1.

Oto co Nas wyróżnia

Realizujemy tylko technologicznie zaawansowane etapy produkcji

 

1

Niezawodność

Produkujemy najwyższej jakości kotły grzewcze. W naszej ofercie posiadamy między innymi kotły na paliwa stałe jak węgiel, drewno, biomasa oraz z podajnikiem na pellet i ekogroszek. Do produkcji kotłów C.O. KAWAH wykorzystujemy wyłącznie atestowane materiały (certyfikowane). Obudowy i poszczególne elementy wytwarzanych kotłów C.O. konstruowane są przy wykorzystaniu technik CAD pozwalających na produkowanie nowoczesnych i estetycznych kotłów wysokiej jakości.

 

2

Solidność

Materiały stosowane do produkcji naszych kotłów są zawsze wysokiej jakości. Pozwala to na zapewnienie użytkownikom wieloletniej gwarancji. Od początku działalności firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo oferowanych przez siebie produktów. Na tle wielu firm funkcjonujących w podobnym sektorze wyróżnia nas zdecydowanie profesjonalizm w działaniu.

 

3

Zadowolenie

Dla nas najważniejsza jest 100-procentowa satysfakcja Klientów. W naszym wykonaniu to m.in. konkurencyjne ceny, obsługa serwisowa, fachowe doradztwo, terminowość dostaw, a także własne doświadczenie. Do oferty handlowej zawsze starannie wybieramy wyłącznie nowoczesne, doskonałej jakości produkty renomowanych sprawdzonych producentów.

 

4

Cięcie laserem

Nasze kotły, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i nowoczesnego parku maszynowego, cechują się ogromną wytrzymałością. Wycinanie elementów kotłów z blach za pomocą cięcia laserowego cechuje się dużą dokładnością, a gotowe elementy nie wymagają dalszej obróbki. Maksymalny wymiar obrabianych blach 3000 x 1500 mm, grubości do 20 mm.

 

5

Gięcie prasą krawędziową

Aby wyeliminować połączenia spawane, w miejscach trudno dostępnych, zastosowano operację gięcia. Wykorzystywane w tym celu prasy krawędziowe gwarantują wysoką dokładność gięcia. Grubość giętych elementów do 8 mm.

 

 

Certyfikat Rzetelności

 

Certyfikat Rzetelności

W 2016 roku zdobyliśmy Certyfikat Rzetelności dla Naszej Firmy. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentów potwierdzających rzetelność firmy.

Certyfikat przyznawany jest w ramach programu Rzetelna Firma i jest stale aktualizowaną informacją o solidności i wypłacalności firmy.

Daje on Naszym klientom pewność, że jesteśmy Firmą, która działa na przejrzystych zasadach. Ponadto wzbudza zaufanie oraz kreuje pozytywny odbiór wizerunku Naszej działalności.

Na stronie www.rzetelnafirma.pl można sprawdzić aktualność Certyfikatu oraz zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat Naszego przedsiębiorstwa.

SERWIS KAWAH tel. +48 502-556-155 | Czynny w godzinach 8.00-18.00